وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر طراح و مجري نماي اسپايدر,نماي كامپوزيت,نرده شيشه اي,نرده آلومينيومي,نرده استيل 09127120083
موضوعي ثبت نشده است
   

۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸:۴۹ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

حفاظ استيل چيست؟

حفاظ استيل يك سازه يك پارچه از اتصالات و قطعات مقاوم و تقويت شده از جنس استنلس استيل است كه به منظور محافظت از خطر ورود سارقان به داخل ساختمان و خطر پرت شدن افراد از بالاي ساختمان به پايين در محل درب هاي ورودي, پنجره ها و بالكن ها نصب مي شود. جنس حفاظ استيل از نوع استيل زنگ نزن مي باشد كه با نام استيل 304 شناخته مي شود. شيوه ساخت حفاظ استيل با توجه به محل نصب و كاربري حفاظ تعيين مي شود كه بر اين اساس دو نوع حفاظ استيل توليد مي شود كه اولي با نام حفاظ استيل امنيتي و دومي با نام حفاظ استيل ديوار كوب نام گذاري مي شود. حفاظ استيل امنيتي معمولا از نوع تقويت شده مي باشد كه در داخل گارد هاي آن از ميله آهني براي استحكام بيشتر استفاده مي شود. حفاظ استيل امنيتي نيز به دو نوع ثابت و متحرك (بازشو) تقسيم مي شود و معمولا اين نوع حفاظ در بانك ها بيشتر استفاده مي شود البته امروز با توجه به اهميت زيبايي نماي ساختمان و حفظ امنيت جاني و مالي ساكنين ساختمان ها استفاده از اين نوع حفاظ استيل در ساختمان هاي شخصي و عمومي نيز رو به افزايش است. حفاظ استيل امنيتي به نام حفاظ استيل بانكي شناخته مي شود كه در ادامه به شرح خصوصيات و استاندارد هاي ساخت آن مي پردازيم.

نرده استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: حفاظ استيل،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷:۲۲ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

انواع حفاظ استيل پنجره

به دليل حفظ امنيت و زيبايي پنجره ها بهترين متريال كه دوام بالايي داشته و قابليت شكل پذيري آن امكان ساخت اشكال انحصاري را به طراح نما ميدهد استنلس استيل ضد زنگ S30400 است كه مي تواند به صورت هاي مختلف و با توجه به سليقه طراح نما ساخته شود. حفاظ استيل پنجرهامنيتي با استفاده از پروفيل و لوله استيل با روش جوشكاري استيل توليد مي شود. حفاظ استيل پنجره با دو كيفيت استيل ۲۰۱ و استيل ۳۰۴ توليد مي شود كه معمولا از نوع استيل ۲۰۱ در مناطق آب و هوايي گرم و خشك مانند شهر هاي كويري چون يزد استفاده مي شود اما در ساير مناطق آب هوايي بايد از استيل ۳۰۴ استفاده شود.

حفاظ استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: حفاظ استيل پنجره،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵:۳۸ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

پله استيل مفصلي

پله هاي استيل مفصلي در واقع به صورت قطعات مجزايي مي باشند كه در يكديگر قفل شد و يك سازه يك دست را تشكيل مي دهند. در پله هاي مفصلي استيل كف پله مي تواند به هر زاويه اي بچرخد چه به صورت مستقيم و چه به صورت مار پيچ باشد. يراق آلات مورد استفاده جهت مهار شيشه هاي كف پله از نوع استيل 304 بوده كه به صورت اسپايدري با چسب مخصوص در جاي خود محكم مي شوند. شايد به جراعت به توان گفت اين مدل پله استيل يكي از زيبا ترين مدل هاي پله است.

پله استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: پله استيل،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲:۱۰ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (3)

نرده آلومينيوم

 به جرات مي توان گفت كه نرده آلومينيوم ماده اي مقاوم و شكل پذير است كه براي استفاده در هر شرايط آب هوايي مناسب بوده و دوام بالايي در برابر عوامل فرسايشي و تغيير رنگ محيطي دارد و همچنين مقاومت بسيار بالايي در برابر فشار و ضربه از خود نشان مي دهد. با توجه به اين مقدمه، استفاده از نرده آلومينيومي در ساختمان يك انتخاب هوشمندانه است هم از جهت زيبايي ظاهري نرده آلومينيوم كه با تنوع طرح و رنگ مي تواند جلوه متفاوت و زيبايي به نماي داخلي راه پله ها بدهد و هم از نظر استحكام ايمني بالايي را فراهم مي آورد. نرده آلومينيومي كه در مقطع گرد توليد مي شود شامل قطعات و اتصالات آلومينيومي مانند لوله هاي آلومينيوم آنودايز شده به قطر ۵۰ ميليمتر كه براي هندريل آلومينيومي كاربرد دارد و لوله هاي آلومينيومي به قطر ۴۰ ميليمتر كه جهت ساخت پايه هاي نرده آلومينيوم استفاده مي شود و همچنين لوله هاي آلومينيومي به قطر ۱۶ ميليمتر كه به عنوان گارد هاي امنيتي نرده استفاده مي شود.

نرده آلومينيومي

رنگ بندي نرده آلومينيومي نسبت به نرده استيل بيشتر بوده و اين عامل برتري نرده آلومينيوم نسبت به نرده هاي ديگر محسوب مي شود. نرده آلومينيوم درمقاطع چهارگوش متشكل است از پروفيل هاي آلومينيوم به ابعاد ۷۰×۷۰ ميليمتر كه براي ساخت پايه هاي استارت نرده استفاده مي شود، پروفيل آلومينيوم ۴۰×۴۰ ميليمتر جهت ساخت پايه هاي اصلي نرده ،پروفيل هاي ۶۰×۲۵ ميليمتر كه براي هندريل نرده آلومينيوم كاربرد دارد و پروفيل ۱۴×۱۴ ميليمتر كه جهت ساخت گارد هاي محافظ نرده توليد مي شود. آنودايز بالاي نرده هاي آلومينيومي اين مجموعه دليلي بر ضمانت ۱۰ ساله ثبات رنگ آن مي باشد.


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: نرده آلومينيومي آكات،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱:۱۶ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده آلومينيوم چهار گوش

نرده آلومينيوم پايه مكعبي يا نرده آلومينيوم چهارگوش يكي از مدرن ترين و با كيفيت ترن مدل هاي نرده آلومينيوم راه پله است در چهار رنگ آنودايز شده طلايي , برنزي , طرح چوب و سيلور.كيفيت قطعات و اتصالات اين مدل نرده آلومينيومي بسيار بالا بوده و از استحكام هماننده نرده هاي آهني برخوردار است. اجزاي نرده آلومينيومي چهارگوش عبارتند از دستگيره نرده پروفيل آلومينيومي 60در25 ميليمتر پايه هاي نرده پروفيل آلومينيومي 40در40 ميليمتر و گارد هاي نرده 14در14 ميليمتر همراه با بهترين قطعات و اتصالات نرده آلومينيوم با آنودايز بالا ساخت كشور تركيه مي باشد.
نرده آلومينيوم چهار گوش

:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰:۴۳ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نصب نرده آلومينيوم

براي نصب نرده هاي آلومينيومي ابتدا ابعاد راه پله برداشت مي شود در مرحله بعدي جانمايي قرار گيري پايه هاي نرده آلومينيومي علامت گزاري مي شود و در ادامه با توجه به قطر بولت نگهدارنده پايه ها كف پله سوراخ كاري مي شود و بولت  نرده آلومينيومي با چسب مخصوص در داخل سوراخ ها قرار داده مي شود و بعد از گذشت 24 ساعت كه بولت ها در سر جاي خود محكم چسبانده شدن اقدام به قرار دادن پايه ها و دستگيرهاي نرده آلومينيومي مي كنيم و در پايان گارد هاي امنيتي را به پايه ها متصل مي كنيم.

شركت آكات واردت كننده و توليد كننده نرده آلومينيومي

 نرده آلومينيومي


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸:۱۲ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده آلومينيومي طلايي

نرده آلومينيومي طلايي داراي ثبات رنگ بالا و آنودايز ۱۴ ميكرون و استحكام بسيار بالا با قيمت مناسب اين مدل نرده آلومينيوم در دو مقطع گرد و چهارگوش توليد مي شود.نرده آلومينيوم طلايي امكان تركيب با ساير مدل هاي نرده آلومينيومي مانند نرده آلومينيوم برنزي و نرده آلومينيوم طرح چوب را دارد اين مدل نرده آلومينيوم مناسب براي فضاهايي با معماري خاص مي باشد.
نرده آلومينيوم طلايي

:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷:۳۶ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده آلومينيومي سيلور

نرده آلومينيومي سيلور با استحكام در برابر عوامل فرسايش محيطي و رطوبت وهمچنين بادار بودن مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربه با طرح هايي متنوع و بروز گزينه مناسبي جهت استفاده در راپله ها و جان پناه هاي ساختمان هاي عمومي و پر تردد است. كيفيت بالاي آنودايزينگ نرده آلومينيومي آكات كه ساخت معتبرترين شركت سازنده نرده آلومينيوم در كشور تركيه است اين اطمينان را به ما مي دهد تا به عنوان يكي از با سابقه ترين مجموعه هاي عرضه كننده نرده آلومينيومي در ايران ضمانت كيفيت محصول عرضه شده را براي مدت 10 سال تضمين كنيم. نرده آلومينيوم سيلور در مقاطع گوناگون به صورت پروفيل و لوله آلومينيوم توليد مي شود. قطعات نرده آلومينيومي آكات بسيار با كيفيت مي باشد و اين مدل نرده امكان تركيب با ساير رنگ بندي هاي نرده آلومينيومي را دارد. قيمت نرده آلومينيومي سيلور اقتصادي مي باشد زيرا توليد آن بيشتر و در نتيجه قيمت تمام شده آن پايين تر از ساير مدل هاي نرده آلومينيوم است.

نرده آلومينيومي آكات


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۶:۵۰ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده شيشه اي

نرده هاي شيشه اي به دليل زيبايي ظاهري و انعكاس نور گزينه مناسبي است براي استفاده در ساختمان هايي با معماري مدرن است. به دليل شفايت شيشه هاي به كار رفته در نرده هاي شيشه اين نوع نرده مناسب براي اجرا در راه پله ها و فضاهايي است كه نور محيط در آن ها اهميت دارد. شيشه هاي به كار رفته در نرده هاي شيشه اي از نوع سكريت شده و يا لمينت مي باشد. شيشه علاوه بر شفافيت ظاهري استحكام مناسبي در برابر فشار و ضربه دارد كه با اين خصوصيات اجراي نرده شيشه اي از امنيت بالايي برخوردار است. انواع نرده شيشه اي كه در راه پله و بالكن استفاده مي شود عبارتند از نرده شيشه اي فيكس پوينت , نرده شيشه اي اكسپوز , نرده شيشه اي اسپيگت , نرده شيشه اي ريلي يا رو كار. عرضه مستقيم انواع يراق آلات و اتصالات نرده هاي شيشه اي از توليدات كشور تركيه اين تضمين را به شما مشتريان عزيز مي دهد كه كيفيت نرده هاي شيشه اي اجرا شده توسط اين مجموعه بسيار بالا بوده و با ارائه مدل هاي متنوع و بروز نرده هاي شيشه اي قيمتي رقباتي را به شما عرضه كند.

نرده شيشه اي


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: نرده شيشه اي،
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴:۵۷ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

درب استيل ورودي ساختمان

درب استيل ورودي ساختمان از تركيب قطعات استنلس استيل مانند پروفيل استيل, لوله استيل و ورق هاي استيل 304 و 316 همراه با چوب و يا شيشه هاي طرح دار توليد مي شود. انواع درب استيل ورودي ساختمان تركيب چوب, استيل و شيشه با بهترين يراق آلات و اتصالات استنلس استيل با طراحي انحصاري براي هر مشتري درب ورودي استيل به دليل نياز به امنيت بايد از بهترين متريال ساخته شود. در توليد درب استيل ورودي ساختمان به نكاتي مانند ضخامت استيل به كار رفته در چهار چوب و نوع شاسي كشي براي هر لنگه ثابت درب بايد توجه داشت. در توليد درب هاي استيل مي توان از تركيب چوب و شيشه به عنوان اجزاي دكوراتيو استفاده شود اما مهمترين اصل براي درب هاي ورودي استفاده از استيل با كيفيت همراه با ساخت به وسيله جوشكاري استاندرد براي زواياي اتصال فريم ها و لولاهاي استيل لنگه هاي ثابت و متحرك است.

درب استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: درب استيل،
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]