وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر طراح و مجري نماي اسپايدر,نماي كامپوزيت,نرده شيشه اي,نرده آلومينيومي,نرده استيل 09127120083
موضوعي ثبت نشده است
   

۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰:۵۶ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده استيل براي بالكن

نرده استيل بالكن يك نرده دكوراتيو امنيتي زيبا از جنس استيل نگير زنگ نزن است كه تا ارتفاع ۱۱۰ سانتيمتر از نماي بالكن ها را مي پوشاند. اين نرده خيلي مقاوم و مطمئن است و مي تواند مانعي براي جلوگير از سقوط و افتادن افراد سالمند و كودكان خردسال به پايين ساختمان ها باشد. نرده استيل بالكن علاو بر مدل دكوراتيو نوع ضد سرقت و امنيتي نيز دارد كه تمام نماي بالكن ها را پوشش داده و از استيل مقاوم شده ساخته مي شود. هر چه تعداد گارد هاي استيل در اين مدل نرده بيشتر باشد امنيت آن نيز بيشتر خواهد شد در نتيجه براي ساخت نرده استيل بالكن يك استاندارد مشخص تعريف شده است كه عبارت است از فاصله گارد هاي استيل بين ۱۰ تا ۱۱ سانتيمتر است و فاصله پايه هاي عمودي استيل در بالكن بين ۸۰ تا ۱۰۰ سانتيمتر و نحوه اتصال اجزاي حفاظ با روش جوش ارگون مي باشد. حفاظ بالكن در دو مقاطع چهار گوش و گرد با اجزاي تقويت شده  اجرا مي شود كه اين اجزا عبارت است از حفاظ استيل بالكن گارد عمودي باا لوله استيل قطر ۲۵ ميلميتر و حفاظ بالكني عمودي با لوله استيل قطر ۳۸ ميليمتر كه با دو نوع كيفيت ساخته مي شود. اولي حفاظ استيل ۳۰۴ و دومي حفاظ استيل ۲۰۱ است هر چه رقم آلياژ استيل بالا تر باشد كيفيت استيل نيز بيشتر است. قيمت نرده استيل بالكن بر اساس طرح نرده و طول سقارش كار محاسبه شده كه بر اين اساس قيمتهر متر نرده استيل بالكن بين ۱۰۰۰۰۰تومان تا ۳۰۰۰۰۰تومان است. گروه آكات استيل اولين و بزرگترين توليد كننده نرده استيل بالكن در ايران است كه با اجراي بيش از ۳۲۰۰۰ سفارش توانسته رضايت خاطر مشتريان محترم را فراهم آورد.

 

:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹:۴۵ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

قيمت قطعات نرده استيل

قطعات نرده استيل با چند كيفيت مختلف توليد مي شود كه به توضيح آن مي پردازيم. قطعات استيل 304 سنگين كه از نوع با كيفيت بوده و مي تواند براي سالهاي متوالي دوام داشته باشد اين قطعات به روش ريخته گيري و تراش كاري توليد مي شود قيمت قطعات نرده استيل 304 از انواع ديگر گرانتر مي باشد. در مرتبه پايين تر از نظر كيفيت و قيمت قطعات نرده استيل 201 است كه با نام قطعات ورقي يا سبك نيز شناحته مي شود علت اين نام گذاري استفاده از ورق ها و پروفيل هاي ضايعاتي با ضخامت كم از نوع استيل 201 در توليد اين قطعات است و در آخرين مرتبه قطعات سربي و برنجي نرده استيل كه با روش آب كاري استيل توليد مي شود اين نوع اتصالات از نظر قيمت بسيار ارزان تر است اما بعد از مدتي روكش استيل آن از بين مي رود و رنگ اصلي آنها مشخص مي شود.


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۸:۵۴ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

آموزش شيوه نصب نرده استيل

براي نصب نرده استيل به ابزار آلات و وسايلي مانند دريل برقي, اره برقي آهن, متر و انواع مته سنگ و آهن به همراه تراز و دستگاه پرچ كن نياز است. در ابتداي كار نصب نرده استيل بايد محل قرار گيري پايه هاي نرده مشخص شود اين محال ها بايد به دقت محاسبه شود تا در هنگام گردش دستگيره نرده با مشكل اختلاف سطح بين دو هندريل پاگرد و راه پله مواجه نشويم. بعد از علامت گذاري محل پايه هاي نرده استيل نوبت به سوراخ كاري كف كار يا همان سنگ كفه پله مي رسد. بعد از اينكه اين اين محل ها تا عمق ده سانتيمتر سوراخ شد نوبت به تركيب كردن چسب مخصوص و پر كردن سوراخ ها با اين جسب مي رسد سپس ستون يا شاسي نگهدارنده نرده در داخل سوراخ ها قرار داده مي شود بعد از اين كار نوبت به نصب پايه هاي لوله يا پروفيل شكل نرده استيل در جاي خود مي رسد. با اتمام اين مرحل نوبت اتصال گارد هاي محافظ به پايه ها است تا چهار چوب نرده استيل شكل خود را پيدا كند در مرحله پاياني اجراي نرده استيل بايد دستگيره نرده به پايه ها متصل شود در اين مرحله بايد از تراز بودن پايه ها اطمينان كامل داشت.


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷:۴۹ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده استيل تزئيني

امروزه براي ايجاد فضايي مدرن و زيبا در دكوراسيون داخلي ساختمان استفاده از استيل ضد زنگ كاربرد بيشتري پيدا كرده است. نرده استيل راه پله با ستون هاي طرح دار مي تواند جلوه زيبا و شكيلي به ظاهر راه پله ها بدهد. همچنين استيل از توان و مقاومت بسيار بالايي در برابر كشش و ضربات وارده به خود از محيط  برخوردار است كه در نتيجه مي تواند فشار وزني افراد را در راه پله به خوبي تحمل كند و امنيت افرادي را كه از راه پله تردد مي كنند حفظ نمايد. بهترين نوع استيل به كار رفته در نرده راه پله از نوع استيل ضد زنگ مقاوم در برابر اكسيداسيون است كه با نام تجاري استيل S30400 و استيل ۳۱۶ شناخته مي شود .پايه هاي پرچ دار نرده استيل از لوله و يا پروفيل به همراه شيشه نشكن و چوب به شكل استوانه و يا مستطيل مكعب ساخته مي شود.


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۶:۴۱ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

شيوه نصب نرده استيل

 

براي اجراي نرده استيل در راه پله ابتدا بايد متراژ راه پله اندازه برداري شود تا طول هندريل استيل مورد نياز مشخص شود. در مرحله بعد محل قرار گيري پايه هاي نرده استيل بر روي كف پله ها مشخص مي شود فاصله پايه هاي نرده از لبه پله ها بين ۷ تا ۵ سانتيمتر است اگر اين فاصله كمتر از اين مقدار باشد ممكن است هنگام انجام عمليات سوراخ كاري سنگ كفه پله ترك برداشته و يا بشكند در مرحله سوم پايه هاي نرده استيل كه از لوله استيل به قطر ۳۸ ميليمتر يا پروفيل استيل ۴۰*۴۰ ميليمتر است به وسيله ميلگرد مخصوص كه نقش شاسي نرده را دارد با چسب در محل سوراخ كاري شد نصب مي شود. در ادامه مراحل نصب نرده استيل بوسيله يراق مخصوص نگهدارنده گاردهاي امنيتي كه از لوله استيل به قطر ۱۶ ميليمتر يا پروفيل ۲۰*۲۰ ميليمتر است به پايه ها وصل مي شود و در آخر كار بايد هندريل استيل را به پايه متصل كرد و پايه هاي نرده را با تراز كردن تنظيم نمود تا همه لوله هاي استيل در يك خط موازي با فواصل منظم قرار بگيرند.


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵:۱۹ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

شيوه تعيين قيمت هر متر نرده استيل

قيمت هر متر نرده استيل با توجه به نوع استيل و طرح شكل نرده متفاوت است. بر همين اساس قيمت نرده استيل براي طرح ساده بين ۱۱۰۰۰۰تومان تا ۱۶۰۰۰۰تومان است. مدل نرده استيل ساده با لوله ۱۶ ميليمتر و لوله ۳۸ ميلميتر و لوله ۵۱ ميلميتر ساخته مي شود. قيمت نرده استيل با پايه هاي دكوارتيو دو دتكه براي هر متر برابر است با ۱۹۰۰۰۰تومان تا ۳۶۰۰۰۰تومان. قيمت نرده استيل طلايي با توجه به قيمت بالاتر قطعات و اتصالات آن گرانتر از مدل هاي كرومي ساده است بر همين مبنا قيمت نرده استيل طلايي لوله متري ۱۹۰۰۰۰تومان مي باشد و قيمت نرده استيل طلايي پروفيل ۲۴۰۰۰۰تومان است. براي اطلاع از تمام قيمت هاي نرده استيل بايد سفارش مشتري كارشناسي شود و مدل پايه هاي نرده و ارتفاع همراه با كيفيت اجزاي نرده مشخص شود.


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵:۵۳ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

ديتايل شيشه اسپايدر

نقشه ها يا ديتايل هاي شيشه هاي نماي اسپايدر براساس نو زير سازي و سيستم سازه نگهدارنده نما محاسبه مي شود. ديتايل هاي نماي اسپايدر كابلي يكي از پيچيده ترين نوع نماهاي اسپايدري است. ديتايل نماي اسپايدر خرپا با شاسي استيل يا آهني بسيار ساده و كاربردي است. در ادامه با تو جه به هر سيستم ديتايل شيشه نماي اسپايدري آورده مي شود.

نماي اسپايدر سيستم كابلي cable truss system

نماي اسپايدر كابلي در عين انعطاف پذيري عالي از استحكام بالايي نيز يرخوردار است و ويژگي هاي مذكور امكان نصب ورقه هاي شيشه اي بسيار بلند را آسان مي سازد كابل ها طوري طراحي شده اند كه به لحاظ زيبايي شناسي كمترين اشكال را وارد مي سازند.

نماي اسپايدرنماي اسپايدر كابلي

نماي اسپايدر سيستم فين گلس point support glass finwalls

نماي شيشه اي سيستم فين گلس از ورق هاي شيشه اي كه بر روي زمين تكيه و نصب مي شوند يا اينكه معلق نصب مي شوند و بهر گيري از بست هاي شيشه اي (fin) كه ساخت تركيبي دارند نمايي زيبا و تميز را ارائه مي دهند (fin) مذكور قابليت نصب افقي و عمودي دارند سر (Austfix) فشار ناشي از خم شدن در گوشه هاي پنل شيشه اي را كاهش مي دهد كه اين امر در نهايت به افزايش عمر پنل و به دنبال آن افزاش عمر نماي اسپايدر شيشه اي ساختمان مي انجامد.

نماي شيشه اي اسپايدرنماي شيشه اي اسپايدر فين گلس

نماي اسپايدر سيستم خرپا نماي اسپايدر استيل metal frame facade

شيشه هاي اسپايدري به طور مستقيم به قاب هاي فلزي وصل شده اند. قاب ها ممكن است عمودي و يا افقي باشند و ساختار سقف را بپوشانند و يا نپوشانند و به هر صورت آنقدر استحكام دارند تا بتوانند وزن شيشه ها را به خوبي تحمل كنند. اين سيستم يكي از ارزان ترين نماهاي اسپايدر است و طراحي آن از ساير نماهاي اسپايدري آسان تر است.

نماي اسپايدر شيشه اينماي اسپايدر استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ديتايل شيشه اسپايدر،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴:۵۴ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نماي كامپوزيت چيست

نماي كامپوزيت پوشش مدرني از ورق هاي آلومينيومي طرح دار با ضخامت هاي 3 تا 6 ميليمتر است كه بوسيله شاسي آهني يا آلومينيومي به سازه اصلي ساختمان وصل شده و وظيفه ايجاد يك شكل و يك ساختار بيروني براي نماي ساختمان را دارد كه معرف روح طراح و سازنده ساختمان و نشانه اي از كاربري ساختمان و اهميت به كيفيت ساخت مي باشد. نماي كامپوزيت به دليل خصوصيات منحصر به فرد ورق هاي كامپوزيت مانند: سبكي - سرعت بالاي ساخت - تنوع طرح و رنگ - پوششي مدرن و خلاق - مقاوت بالا در برابر عوامل فرسايشي محيط بيروني ساختمان در طراحي نما كاربرد فراواني دارد.

نماي كامپوزيت


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: نماي كامپوزيت،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳:۵۰ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

قيمت هر متر نرده استيل راه پله

نحوه محاسبه قيمت نرده استيل به اين ترتيب است كه ابتدا نوع استيل به كار رفته درساخت نرده استيل مشخص مي شود سپس طول دستگيره نرده اجرا شده اندازه برداري مي شود و بعد از آن اندازه و تعداد پايه هاي استارت محاسبه مي شود و مجموع اين موارد قيمت نرده استيل راه پله تشكيل مي دهد. معمولا طول نرده استيل در ساختامن هاي مهندسي ساز براي هر طبقه بين 5/5 تا 6 متر است نكته ديگري كه در تعيين قيمت نرده استيل راه پله مهم است مدل نرده استفاده شده و كيفيت يراق آلات آن است.

نرده استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: قيمت نرده استيل،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰:۳۹ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده استيل

نرده استيل يك نرده مدرن است از جنس استنلس استيل زنگ نزن با طرح هاي متنوع و دكوارتيو براي استفاده در فضاي راه پله ها و بالكن ها به منظور تامين امنيت تردد افراد در هنگام بالا و پايين رفتن در راه پله ها. نرده استيل يك تگيه ها مقاوم فولادي است تا دستگيره اي باشد براي نگهداشت افرادي كه از پاگرد ها و پله ها استفاده مي كنند. نرده استيل بسيار مقاوم است و توان مناسبي در برابر زنگ زدگي دارد. نرده استيل مي تواند با متريال ديگري مثل چوب و شيشه تركيب شود و نرده استيل تركيبي زيبايي را به وجود آورد نرده استيل را معمولا از استيل سري 300 و نوع استيل 304 توليد مي كنند.

نرده استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: نرده استيل،
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]