وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر طراح و مجري نماي اسپايدر,نماي كامپوزيت,نرده شيشه اي,نرده آلومينيومي,نرده استيل 09127120083
موضوعي ثبت نشده است
   

۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵:۵۳ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

ديتايل شيشه اسپايدر

نقشه ها يا ديتايل هاي شيشه هاي نماي اسپايدر براساس نو زير سازي و سيستم سازه نگهدارنده نما محاسبه مي شود. ديتايل هاي نماي اسپايدر كابلي يكي از پيچيده ترين نوع نماهاي اسپايدري است. ديتايل نماي اسپايدر خرپا با شاسي استيل يا آهني بسيار ساده و كاربردي است. در ادامه با تو جه به هر سيستم ديتايل شيشه نماي اسپايدري آورده مي شود.

نماي اسپايدر سيستم كابلي cable truss system

نماي اسپايدر كابلي در عين انعطاف پذيري عالي از استحكام بالايي نيز يرخوردار است و ويژگي هاي مذكور امكان نصب ورقه هاي شيشه اي بسيار بلند را آسان مي سازد كابل ها طوري طراحي شده اند كه به لحاظ زيبايي شناسي كمترين اشكال را وارد مي سازند.

نماي اسپايدرنماي اسپايدر كابلي

نماي اسپايدر سيستم فين گلس point support glass finwalls

نماي شيشه اي سيستم فين گلس از ورق هاي شيشه اي كه بر روي زمين تكيه و نصب مي شوند يا اينكه معلق نصب مي شوند و بهر گيري از بست هاي شيشه اي (fin) كه ساخت تركيبي دارند نمايي زيبا و تميز را ارائه مي دهند (fin) مذكور قابليت نصب افقي و عمودي دارند سر (Austfix) فشار ناشي از خم شدن در گوشه هاي پنل شيشه اي را كاهش مي دهد كه اين امر در نهايت به افزايش عمر پنل و به دنبال آن افزاش عمر نماي اسپايدر شيشه اي ساختمان مي انجامد.

نماي شيشه اي اسپايدرنماي شيشه اي اسپايدر فين گلس

نماي اسپايدر سيستم خرپا نماي اسپايدر استيل metal frame facade

شيشه هاي اسپايدري به طور مستقيم به قاب هاي فلزي وصل شده اند. قاب ها ممكن است عمودي و يا افقي باشند و ساختار سقف را بپوشانند و يا نپوشانند و به هر صورت آنقدر استحكام دارند تا بتوانند وزن شيشه ها را به خوبي تحمل كنند. اين سيستم يكي از ارزان ترين نماهاي اسپايدر است و طراحي آن از ساير نماهاي اسپايدري آسان تر است.

نماي اسپايدر شيشه اينماي اسپايدر استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ديتايل شيشه اسپايدر،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴:۵۴ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نماي كامپوزيت چيست

نماي كامپوزيت پوشش مدرني از ورق هاي آلومينيومي طرح دار با ضخامت هاي 3 تا 6 ميليمتر است كه بوسيله شاسي آهني يا آلومينيومي به سازه اصلي ساختمان وصل شده و وظيفه ايجاد يك شكل و يك ساختار بيروني براي نماي ساختمان را دارد كه معرف روح طراح و سازنده ساختمان و نشانه اي از كاربري ساختمان و اهميت به كيفيت ساخت مي باشد. نماي كامپوزيت به دليل خصوصيات منحصر به فرد ورق هاي كامپوزيت مانند: سبكي - سرعت بالاي ساخت - تنوع طرح و رنگ - پوششي مدرن و خلاق - مقاوت بالا در برابر عوامل فرسايشي محيط بيروني ساختمان در طراحي نما كاربرد فراواني دارد.

نماي كامپوزيت


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: نماي كامپوزيت،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳:۵۰ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

قيمت هر متر نرده استيل راه پله

نحوه محاسبه قيمت نرده استيل به اين ترتيب است كه ابتدا نوع استيل به كار رفته درساخت نرده استيل مشخص مي شود سپس طول دستگيره نرده اجرا شده اندازه برداري مي شود و بعد از آن اندازه و تعداد پايه هاي استارت محاسبه مي شود و مجموع اين موارد قيمت نرده استيل راه پله تشكيل مي دهد. معمولا طول نرده استيل در ساختامن هاي مهندسي ساز براي هر طبقه بين 5/5 تا 6 متر است نكته ديگري كه در تعيين قيمت نرده استيل راه پله مهم است مدل نرده استفاده شده و كيفيت يراق آلات آن است.

نرده استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: قيمت نرده استيل،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰:۳۹ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

نرده استيل

نرده استيل يك نرده مدرن است از جنس استنلس استيل زنگ نزن با طرح هاي متنوع و دكوارتيو براي استفاده در فضاي راه پله ها و بالكن ها به منظور تامين امنيت تردد افراد در هنگام بالا و پايين رفتن در راه پله ها. نرده استيل يك تگيه ها مقاوم فولادي است تا دستگيره اي باشد براي نگهداشت افرادي كه از پاگرد ها و پله ها استفاده مي كنند. نرده استيل بسيار مقاوم است و توان مناسبي در برابر زنگ زدگي دارد. نرده استيل مي تواند با متريال ديگري مثل چوب و شيشه تركيب شود و نرده استيل تركيبي زيبايي را به وجود آورد نرده استيل را معمولا از استيل سري 300 و نوع استيل 304 توليد مي كنند.

نرده استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: نرده استيل،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸:۴۹ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

حفاظ استيل چيست؟

حفاظ استيل يك سازه يك پارچه از اتصالات و قطعات مقاوم و تقويت شده از جنس استنلس استيل است كه به منظور محافظت از خطر ورود سارقان به داخل ساختمان و خطر پرت شدن افراد از بالاي ساختمان به پايين در محل درب هاي ورودي, پنجره ها و بالكن ها نصب مي شود. جنس حفاظ استيل از نوع استيل زنگ نزن مي باشد كه با نام استيل 304 شناخته مي شود. شيوه ساخت حفاظ استيل با توجه به محل نصب و كاربري حفاظ تعيين مي شود كه بر اين اساس دو نوع حفاظ استيل توليد مي شود كه اولي با نام حفاظ استيل امنيتي و دومي با نام حفاظ استيل ديوار كوب نام گذاري مي شود. حفاظ استيل امنيتي معمولا از نوع تقويت شده مي باشد كه در داخل گارد هاي آن از ميله آهني براي استحكام بيشتر استفاده مي شود. حفاظ استيل امنيتي نيز به دو نوع ثابت و متحرك (بازشو) تقسيم مي شود و معمولا اين نوع حفاظ در بانك ها بيشتر استفاده مي شود البته امروز با توجه به اهميت زيبايي نماي ساختمان و حفظ امنيت جاني و مالي ساكنين ساختمان ها استفاده از اين نوع حفاظ استيل در ساختمان هاي شخصي و عمومي نيز رو به افزايش است. حفاظ استيل امنيتي به نام حفاظ استيل بانكي شناخته مي شود كه در ادامه به شرح خصوصيات و استاندارد هاي ساخت آن مي پردازيم.

نرده استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: حفاظ استيل،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷:۲۲ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

انواع حفاظ استيل پنجره

به دليل حفظ امنيت و زيبايي پنجره ها بهترين متريال كه دوام بالايي داشته و قابليت شكل پذيري آن امكان ساخت اشكال انحصاري را به طراح نما ميدهد استنلس استيل ضد زنگ S30400 است كه مي تواند به صورت هاي مختلف و با توجه به سليقه طراح نما ساخته شود. حفاظ استيل پنجرهامنيتي با استفاده از پروفيل و لوله استيل با روش جوشكاري استيل توليد مي شود. حفاظ استيل پنجره با دو كيفيت استيل ۲۰۱ و استيل ۳۰۴ توليد مي شود كه معمولا از نوع استيل ۲۰۱ در مناطق آب و هوايي گرم و خشك مانند شهر هاي كويري چون يزد استفاده مي شود اما در ساير مناطق آب هوايي بايد از استيل ۳۰۴ استفاده شود.

حفاظ استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: حفاظ استيل پنجره،
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵:۳۸ | | نوشته ‌شده به دست وبلاگ نرده سازان و نما كاران برتر | ( ) نظرات (0)

پله استيل مفصلي

پله هاي استيل مفصلي در واقع به صورت قطعات مجزايي مي باشند كه در يكديگر قفل شد و يك سازه يك دست را تشكيل مي دهند. در پله هاي مفصلي استيل كف پله مي تواند به هر زاويه اي بچرخد چه به صورت مستقيم و چه به صورت مار پيچ باشد. يراق آلات مورد استفاده جهت مهار شيشه هاي كف پله از نوع استيل 304 بوده كه به صورت اسپايدري با چسب مخصوص در جاي خود محكم مي شوند. شايد به جراعت به توان گفت اين مدل پله استيل يكي از زيبا ترين مدل هاي پله است.

پله استيل


:: ادامه مطلب
:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: پله استيل،
[ ۱ ]